Przejdź do:


 

 

Taniec

     Nauka tańca to nie tylko poruszanie się w rytm muzyki, to również uzewnętrznianie siebie, swoich emocji i myśli, jak również idealny sposób na pozbycie się stresu oraz związanego z nim złego samopoczucia. Zajęcia dedykujemy wszystkim chętnym, bez względu na wiek i płeć, więc nie jest to tylko taniec dla dzieci.Taniec artystyczny

     Mamy dla Państwa do zaoferowania między innymi zajęcia z:

-Tańca towarzyskiego

-Hip - hop

-Jazz

-Tańca Broadway

-Tańca Bollywood

 

     Nasza instruktorka Ania Bosak jest w stanie poprowadzić kurs tańca z wielu rodzajów, według Państwa zainteresowania i wymagań. Prosimy, więc o swobodę przy wyborze zajęć tanecznych  -  postaramy się stawić czoło Państwa oczekiwaniom.

Podczas zajęć posiądą Państwo lub Państwa pociechy nie tylko umiejętność tańca ale również:

-nabiorą pewności siebie,

-nauczą w sposób ekspresyjny wyrażać uczucia i emocje,

-poprawią swoją sprawność fizyczną,

-przyczynią się do rozwoju kreatywności, twórczego myślenia i koncentracji,

-rozwiną swoje poczucie rytmu oraz refleks.

 

Pilates

Pilates

     Mamy również do zaoferowania Państwu zajęcia z Pilates, gdzie łączy się joga, balet i ćwiczenia izometryczne, trening który pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Ćwiczenia skierowane są raczej do osób dorosłych, które chcą popracować nad swoim ciałem.

Dzięki tej metodzie  nabiorą Państwo spokoju ducha, uwolnią się od stresu i zapomną o trudnościach codziennego życia, a to wszystko przy dźwiękach relaksującej muzyki.

Podczas zajęć poprawią Państwo:

-elastyczność swojego ciała,

-koordynację ruchową i równowagę,

-zwiększą siłę mięśni brzucha, pleców i kończyn,

-posiądą Państwo wiedzę i nauczą się świadomie kontrolować swoje ciało,

-ukształtują smukłą sylwetkę,

-pozytywnie wpłyną na swoje samopoczucie

     Zajęcia z Tańca oraz ćwiczenia Pilates prowadzone są pod czujnym okiem Anny Bosak – artystki, która posiada nie tylko talent taneczny, ale również aktorski. Umiejętności Ani można było podziwiać między innymi w I edycji programu „You Can Dance” oraz w „Tańcu z gwiazdami” jako nauczycielki  tanecznej Roberta Janowskiego. Co więcej Ania rozwija swój talent taneczno-aktorski na deskach Teatru Capitol w spektaklu „Lady Fosse” oraz w Teatrze Wielkim w operze „La Traviata” w reż. Mariusza Trelińskiego.

Pilates Pilates Pilates

 

Miasta, w których m.in. nasi Artyści poprowadzą Warsztaty Taneczne i Pilates:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała