Przejdź do:


 

Warsztat Slackline

 

            Slackline to dyscyplina sportowa polegający na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, zazwyczaj o szerokości 2,5-3,0 cm, rozwieszonej i napiętej między dwoma punktami na przykład drzewami, na wysokości od kilkunastu centymetrów, do czasem nawet kilkuset metrów.Mimello slachhouse

            Chcemy Państwu zaproponować warsztat, który prócz nauki chodzenia po taśmie zawiera elementy teoretyczne, takie jak historia i ciekawostki na temat tego sportu.

Nauka Slackline przez dzieci, jak również dorosłych prowadzi do:

      - Poprawienia sprawności i koordynacji ruchowej

      - Rozwija

          •    Spostrzegawczość

          •    Koncentracje

          •    Szybką reakcje

          •    Orientację w schemacie własnego ciała i w przestrzeni

          •    Przy okazji spędzając czas z nutką adrenaliny doskonale się bawiąc!

            Zajęcia te są skierowane do każdego kto lubi wyzwania. Warsztat dostosowany jest do wieku i umiejętności uczestników. Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo dbając o takie elementy jak rozgrzewka czy asekuracja. W celu zachowania bezpieczeństwa jeden instruktor obsługuje tylko jedną taśmę.


      Nauka Slackline posiada funkcję profilaktyczną i terapeutyczną w zakresie integracji ciała, umysłu i emocji, dlatego też właśnie Twoje dziecko powinno wziąć udział w tych zajęciach!

Mimello slackhouse Mimello slackhouse Mimello slackhouse

 

 

Miasta, w których m.in. nasi Artyści poprowadzą Warsztaty Chodzenia po Linie:
Warszawa, Kraków, Sopot, Lublin, Szczecin, Wrocław, Poznań, Płock, Białystok, Lubin, Katowice, Ostrołęka, Zakopane, Toruń, Bydgoszcz, Legnica, Gdynia, Rzeszów, Gdańsk, Kielce, Radom, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Opole, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała